Dom

Sposób na wannę – obudowa od Sanplast S.A.!

Sposób na wannę – obudowa od Sanplast S.A.!
Wbrew pozorom obudowa wanny nie powinna stanowić kwestii drugoplanowej podczas podejmowania decyzji o zakupie. I nie chodzi tutaj tylko o względy wizualne, czy też ozdobne, lecz przede wszystkim

Data publikacji: 2016-10-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Sposób na wannę – obudowa od Sanplast S.A.!
Kategoria: LIFESTYLE, Dom

Wbrew pozorom obudowa wanny nie powinna stanowić kwestii drugoplanowej podczas podejmowania decyzji o zakupie. I nie chodzi tutaj tylko o względy wizualne, czy też ozdobne, lecz przede wszystkim funkcjonalne.

Sposób na wannę - obudowa od Sanplast S.A.! LIFESTYLE, Dom - Wbrew pozorom obudowa wanny nie powinna stanowić kwestii drugoplanowej podczas podejmowania decyzji o zakupie. I nie chodzi tutaj tylko o względy wizualne, czy też ozdobne, lecz przede wszystkim funkcjonalne.

Wbrew pozorom obudowa wanny nie powinna stanowić kwestii drugoplanowej podczas podejmowania decyzji o zakupie. I nie chodzi tutaj tylko o względy wizualne, czy też ozdobne, lecz przede wszystkim funkcjonalne. Ta z wysokiej jakości materiałów, fachowo zamontowana, po pierwsze będzie Nam służyć przez długie lata, a po drugie ułatwi przeprowadzenie wszelkich konserwacji oraz napraw.

Gotowe obudowy to ciekawe rozwiązanie do wanien o różnych kształtach. Niekwestionowaną ich zaletą jest to, że idealnie pasują one do zakupionej wanny. Łatwo ją założyć i nietrudno zdjąć, co jest wygodne, gdy w razie awarii musimy mieć swobodny dostęp do syfonu czy podłączeń baterii. Takie rozwiązanie pozwala także zaoszczędzić na kosztach montażu i materiałach wykończeniowych. No i liczy się czas- po zamontowaniu obudowy wanna jest gotowa do użytkowania.

Także z jej zamontowaniem nie ma większych problemów. W czym tkwi sekret prawidłowego posadowienia wanny? Specjaliści firmy Sanplast S.A. doradzają, by najpierw przymocować stelaż do dna wanny, a następnie umiejscowić na nim nóżki. Teraz pora na wypoziomowanie wanny. Oczywiście niezbędna do tego okaże się dobrej jakości poziomica. Gdy ten krok będzie już za Nami, należy przystąpić do zamontowania uchwytów, dzięki którym wanna będzie idealnie przylegać do ścian. Dopiero wtedy, nie wcześniej, powinniśmy zamocować system odpływowo-przelewowy.

Gdy wanna stoi już stabilnie w łazience, możemy założyć na nią obudowę. Na początku należy wkręcić uchwyty mocujące w specjalnie fabrycznie wklejone gniazda. Następnie zwracamy uwagę, aby górny rant obudowy wsunąć w uchwyty. Z kolei dolną część mocujemy na odpowiednie do tego rzepy. Dzięki takiemu rozwiązaniu w każdej chwili bez problemu dotrzemy do przestrzenni pod wanną. Zatem z systemem szybkiego montażu usterki hydrauliczne nie są już Nam straszne!

A to już wiesz?  Jak urządzić ponadczasowe wnętrze?

„Posiadamy obudowy akrylowe w odcieniu białym eurowhite, manhatan, pergamon, bahama beżowy, a także te łączące w sobie akryl z drewnem egzotycznym w kolorach meranti lub merbau. Szczególnie dla wzmocnienia efektu wizualnego polecamy zastosowanie obudowy w wannach wolnostojących. Jest to rozwiązanie praktyczne jak i ciekawe wzorniczo, obudowa z wanną tworzy idealną całość jako kompletny produkt, gotowy do montażu w łazience. W trosce o Klientów posiadamy również obudowy w różnej konfiguracji w zależności od modelu wanny.” – podkreśla Marcin Wargoś – Product Manager w firmie SANPLAST S.A.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Sposób na wannę - obudowa od Sanplast S.A.! LIFESTYLE, Dom - Wbrew pozorom obudowa wanny nie powinna stanowić kwestii drugoplanowej podczas podejmowania decyzji o zakupie. I nie chodzi tutaj tylko o względy wizualne, czy też ozdobne, lecz przede wszystkim funkcjonalne.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dom

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy