Data publikacji: 2016-09-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Płytki dekoracyjne SOCHO DECOR SYSTEM
Kategoria: BIZNES, Nieruchomości
Nowy produkt – płytki z betonu architektonicznego do wnętrz
Elementy z betonu architektonicznego są modnym rozwiązaniem wnętrzarskim. Nadają przestrzeni industrialnego, loftowego charakteru – a surowa faktura i kolor doskonale podkreślają piękno pozostałego wyposażenia.
Bogate doświadczenie i wiedza firmy Buszrem w produkcji elementów betonowych pozwoliły na włączenie do swojej oferty ciekawego produktu. Płytki SOCHO DECOR SYSTEM o wymiarach 50 x 25 cm i grubości 1,2 cm, to nowość w ofercie firmy. Prostokątne płytki przeznaczone są do dekoracji ścian wewnątrz budynku. Elementy wykonane są ręcznie z naturalnego betonu architektonicznego. Dzięki temu wzór na ich powierzchni jest niepowtarzalny, a efekt estetyczny zapewnia wyjątkowy klimat wnętrz. Chłodne barwy – szary i biały – spełnią się w aranżacjach wnętrz minimalistycznych, gdzie beton architektoniczny łączy się z chromowymi, szklanymi i stalowymi detalami.
Płyty charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Należy układać je na puste spoiny o szerokości około 1 mm lub przy zastosowaniu spoin ozdobnych np. profili aluminiowych. Ozdobne płyty są dostępne m innymi w sieci sklepów OBI. Istnieje możliwość zakupu (na indywidualne zamówienie) narożników wklęsłych i wypukłych oraz dekorów, wzbogacających gamę rozwiązań dla architektów wnętrz (www.prefabrykaty.buszrem.pl)
***
SOCHO DECOR SYSTEM to znakomite rozwiązanie dla osób, które szukają optymalnego i gustownego sposobu na wykończenie wnętrza.
źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hashtagi: #BIZNES #Nieruchomości